آموزش نحوه ی حذف دکمه ی میکروفون از کیبوردهای آیفون و آیپد

  • aragorn
  • 2016-05-04 23:52:59
آموزش نحوه ی حذف دکمه ی میکروفون از کیبوردهای آیفون و آیپد

اگر شما هم از کاربران iOS باشید، حتما این موضوع را قبول دارید که دکمه ی میکروفون در کیبورد اصلی iOS در بدترین جای ممکن قرار گرفته است. مثلا در آیفون، هنگام کار کردن با کیبورد برای فرستادن پیام، به دفعات پیش آمده که دست شما به دکمه ی میکروفون خورده است. اما اگر شما از این دکمه استفاده نمی کنید، می توانید به راحتی این دکمه را از کیبورد خود حذف کنید. با خبرتک بمانید تا نحوه ی حذف دکمه ی میکروفون از کیبوردهای iOS را به شما آموزش دهیم.

از دکمه ی میکروفون در iOS می توان برای دیکته کردن استفاده کرد. مثلا می توانید در هنگام چت کردن از آن برای ارسال پیام و تبدیل گفتار به نوشتار استفاده کنید. در آیپد به دلیل بزرگ بودن صفحه و فضای کافی برای دکمه های کیبورد، این مشکل چندان به چشم نمی آید اما در آیفون که صفحه نمایش کوچکتری دارد به وضوح می توان این مشکل را دریافت.

شما همیشه می توانید از کیبوردهای دیگر هم استفاده کنید. اما اگر دوست دارید تا از همان کیبورد اصلی iOS بدون دکمه ی میکروفون استفاده کنید خواندن ادامه ی مطلب را به شما  پیشنهاد می کنیم.

نگران نباشید، حذف دکمه ی میکروفون از کیبورد iOS خللی در استفاده ی شما از Siri ایجاد نخواهد کرد.

برای شروع به مسیر زیر بروید:

  • Settings->General->Keyboard

اکنون دکمه ی Enable Dictation را پیدا کرده و آن را غیر فعال کنید.

پنجره ها را ببندید و به بخش پیام رسانی رفته و برای تست، پیامی را تایپ کنید. اکنون دیگر نباید دکمه ی میکروفون را در کیبورد خود مشاده کنید. به همین راحتی! با خبرتک بمانید.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.