اسمارتفون Fire Phone به یک شکست تجاری برای آمازون مبدل شد!

  • aragorn
  • 2014-10-26 21:58:47

آمازون، گزارش مالی جدید خود را هفته ی گذشته منتشر کرده است و متاسفانه این کمپانی کمی بیشتر از چیزی که انتظار داشت، ضرر کرده است و بیشتر آن، به دلیل عملکرد بد اسمارتفون این شرکت با نام Fire Phone بوده است.

این طور که به نظر می رسد Fire Phone یک شکست بزرگ برای آمازون بوده است و بیش از 170 میلیون تماس و نظر و انتقاد منفی نسبت به اولین اسمارتفون از طریق کاربران به دست این شرکت رسیده است.

دلیل این که این اسمارتفون به شدت به آمازون ضربه زده است، این است که آمازون به دلیل اعتقاد و اعتمادش به Fire Phone تعداد بسیار زیادی از آن را تولید کرده است ولی متاسفانه نتوانسته به همان میزان فروش داشته باشد.

آمازون، اکنون بیش از 83 میلیون نسخه از اسمارتفون Fire Phone خود را در انبارها نگهداری می کند و این، تنها به دلیل این است که در فروش این اسمارتفون، موفق نبوده است.

بعد از حدود 2 ماه از ورود این اسمارتفون به بازارها، اگر آمازون آن را با اپراتورهای بیشتری عرضه می کرد، ممکن بود به فروش بیشتری دست پیدا می کرد. این اسمارتفون، تنها تحت قرارداد AT&T در آمریکا و O2 در انگلستان به فروش می رسد.

اگر آمازون Fire Phone را به صورت Unlock شده هم ارائه می کرد مطمئنا تعداد فروش اسمارتفونش بسیار بیشتر از این می شد.

شنیدن حرف های این فرد در MKBHD که دو روز پس از زمان رونمایی Fire Phone زده شده هم خالی از لطف نیست. ای کاش آمازون هم این ویدیو را دیده بود! دیدگاه شما در مورد Fire Phone چیست؟ دیدگاه های خود را با سایر خوانندگان خبرتک به اشتراک بگذارید.

No votes yet

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.