اسمارتفون iPhone 7S با صفحه نمایش OLED به بازار می آید

  • Mohammad.HS
  • 2016-03-05 21:31:22
اسمارتفون iPhone 7S با صفحه نمایش OLED به بازار می آید

کمپانی اپل iPhone 7 و iPhone 7 Plus را سال دیگر روانه ی بازار خواهد کرد، تا امروز اطلاعات محدودی از این محصول سال آینده ی اپل منتشر شده است.

طبق گزارشات، استفاده از صفحه نمایش OLED توسط اپل برای iPhoneهای سال 2017 تایید شده است. در نتیجه گمانه زنی ها حاکی از این است که این صفحه نمایش برای iPhone 7S و iPhone 7S Plus مورد استفاده قرار گیرد.

اپل زودتر از زمانی که ما انتظار داشتیم برای استفاده از OLED در سال آینده آماده شده است، هم چنین استفاده از این صفحه نمایش بر روی iPad جدید نیز جزو انتظارت ما است.

انتظار می رود که سامسونگ یکی از تامین کنندگان OLED برای اپل باشد، هم چنین شنیده شده است که ممکن است اپل از صفحه نمایش های منحنی نیز برای اسماتفون های آینده ی خود استفاده کند.

ما انتظار داریم که در سال 2016 شاهد معرفی iPhoneهای متعددی باشیم که از جمله ی آن ها می توان به iPhone SE که ماه آینده معرفی می شود و iPhone 7 و iPhone 7 Plus اشاره کرد که حوالی سپتامبر 2016 رونمایی خواهند شد.

البته در خبرهای دیگر گفته شده است که ممکن است دیگر از iPhone 7 خبری نباشد و نامگذاری این محصول در سری های آینده ی آیفون تغییر کند. اما همان طور که خودتان نیز می دانید تا وقتی که خود اپل نخواهد کسی نمی تواند سر از کارش در بیاورد.

با خبرتک بمانید. ما شما را از آخرین اخبار مطلع خواهیم کرد.


Average: 4.2 (6 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.