انتشار لیست برترین های CES 2014 از نگاه Engadget

  • Hiva
  • 2014-01-11 12:37:04

با خاتمه یافتن نمایشگاه محصولات فناوری لاس وگاس، سردبیران نشریه ی فناوری Engadget به عنوان همکار رسانه ای این نمایشگاه، بهترین های نمایشگاه و برندگان رسمی امسال را از رشته ی سلامت و تناسب اندام تا موبایل اعلام کردند.

در این گزارش، سردبیران نشریه ی Engadget به محصولاتی که برای نخستین بار در نمایشگاه فناوری لاس وگاس به نمایش گذاشته بودند نمره داده و 14 مورد را بر حسب نوآوری، کیفیت طراحی، بهره وری و تقاضای بازار انتخاب کردند.

در این میان، یک جایزه به محصولی تعلق می گیرد که براساس انتخاب مردم به آن رای داده شده است و طرفداران فناوری آن را انتخاب کرده اند.

از این برندگان، هم چنین با یک جایزه که به صورت سه بعدی چاپ شده بود، در مراسم اختتامیه تقدیر شدند.

بهترینهای نمایشگاه محصولات فناوری لاس وگاس از این قرار است:

جایزه ی بهترین و برترین محصول نمایشگاه به عینک کریستال کوو از شرکت Oculus رسید. این محصول، نسخه ی جدید فناوری واقعیت افزوده است که نویدبخش طراحی بازی های جدید بوده و شبه عینکی است که صورت را می پوشاند و برای هر چشم، ویدیوهای 1080 پیکسلی ارائه می کند. هم چنین، این محصول، به عنوان بهترین فناوری در حال ظهور نیز شناخته شد.

جایزه ی انتخاب مردم، به گجت ریزر (Razer) از شرکت نابو رسید، این گجت، یک دستبند هوشمند است که علاوه بر ردیابی وضعیت تناسب اندام و سلامتی کاربر به صورت روزانه، نامه های الکترونیک، پیامهای متنی و اعلامیه های شبکه های اجتماعی وی را نیز اعلام می کند.

جایزه ی بهترین محصول صوتی به ClearView از شرکت سلیو اهدا شد که به عنوان اسپیکرهای وایرلس نامرئی کار می کند.

هم چنین جایزه ی بهترین محصولات فناوری اتومبیل نیز به دستگاه ثبت اطلاعات عملکرد کوروت شورلت اهدا شد.

بهترین محصول دیجیتالی سلامتی و تناسب اندام به Jaybird از شرکت Reign ارائه شد، این گجت یک فناوری پوشیدنی به شکل یک دستبند است که وضعیت سلامتی را مانیتور می کند.

در بخش بهترین محصول بازی، این جایزه به استیم ماشین از شرکت والو اهدا شد و جایزه ی بهترین فناوری موبایل نیز به اکسپریا Z1 از شرکت سونی رسید. هم چنین به عنوان بهترین نرم افزار در این نمایشگاه، دستگاه PlayStation Now از شرکت سونی انتخاب شد.

عنوان بهترین رایانه ی شخصی در این نمایشگاه، به ریزر از شرکت پروجکت کریستین رسید که به عنوان یک رایانه ی برای بازی ساخته شده است.

جایزه ی بهترین محصول دوستدار کودک به مانیتور کودک میمو اهدا شد که دمای بدن نوزاد، حرارت اتاق، تنفس وی و هم چنین قرار گیری وضعیت بدنش را هنگام خواب در قالب یک اپلیکیشن به والدین اعلام می کند.

جایزه ی بهترین محصول دوستدار سازنده نیز به ریپلیکیتور (Replicator) از شرکت میکر بات رسید که به عنوان یک چاپگر سه بعدی جدید ارائه شده است.

بهترین محصول غیر متعارف به محصولی به نام مادر از شرکت Sen.se اهدا شد. این شرکت تازه تاسیس، دستگاه الکترونیک خود را با هدف فعالیت به عنوان یک قطب برای یک سری دستگاه دیگر ساخته است. این دستگاه های چند منظوره، حسگرهای قابل حملی هستند که می تواند اطلاعات متنوعی را از جمله حرکت  و دما ردیابی کند و حتی به کاربر خود گوشزد کند که پیش از خواب مسواک بزند.

در پایان نیز شرکت ایرتیم به عنوان بهترین شرکت تازه تاسیس انتخاب شد و ویرچوال جوئی از شرکت دیش به عنوان بهترین محصول ویدیویی مورد تقدیر قرار گرفت.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.