اولین مسابقه ی تمرینی برنامه نویسی به صورت آنلاین (کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف)

  • aragorn
  • 2016-02-23 23:27:41
اولین مسابقه ی تمرینی برنامه نویسی به صورت آنلاین (کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف)

برنامه نویسان گرامی

با سلام و احترام

به اطلاع می رساند، که اولین مسابقه تمرینی برنامه نویسی از مجموعه رویداد های مسابقات کدکاپ دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 15 اسفند سال جاری به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی مسابقات برگزار خواهد شد.

لذا به منظور ثبت نام و شرکت در مسابقات تمرینی و همچنین شرکت در ادامه رویدادهای مربوط به مسابقات به قسمت ثبت نام سایت مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایید.

همه‌ی افراد برنامه‌نویس و یا علاقه‌مند به یادگیری برنامه‌نویسی می‌توانند در مسابقه‌ی کدکاپ شرکت کنند. سوالات در سطح‌های مختلف از آسان به سخت سطح‌بندی شده‌اند و زمینه‌ی پیشرفت مخاطبان با حل سوال‌های ساده و آمادگی برای سوال‌ها سخت فراهم شده است. کدکاپ شرایط را برای حضور کسانی که دانش برنامه‌نویسی‌شان کم بوده و می خواهند بر مهارت برنامه‌نویسی‌شان بیفزایند نیز فراهم می‌کند و آن‌ها را برای حضور در مسابقات بعدی و همچنین آمادگی برای محیط کاری برنامه‌نویسی آماده می‌کند.

در این مسابقات از زبان‌های Python, C, C++, Java پشتیبانی می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند به وسیله‌ی هر کدام از زبان های ذکر شده در مسابقات شرکت‌کنند. همچنین با توجه به اینکه این مسابقات از تعداد زیادی مسابقه تشکیل شده‌است، این امکان وجود دارد که برای هر مسابقه از هر چند زبان برنامه‌نویسی که لازم است استفاده کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی مسابقات مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد تماس حاص فرمایید.

سایت رسمی مسابقات جهت ثبت نام : http://www.codecup.ir/

تلفن تماس: 5-66028963-021

سرکار خانم تاجیک

No votes yet

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.