بازگشت پر افتخار VAIO! اولین لپ تاپ مستقل VAIO بدون Sony رونمایی شد!

  • aragorn
  • 2014-07-03 18:39:18

VAIO پس از جدا شدن از سونی دوباره پس از مدتی به میدان مبارزه باز گشته است و رای اولین بار، لپ تاپ VAIO بدون نام "سونی" وارد بازار شد.

پس از جدایی واحد لپ تاپ VAIO از کمپانی ژاپنی سونی، مدیران جدید VAIO با راه اندازی تفکر، سیستم و استراتژی که بسیار مشابه Sony VAIO قدیمی است کار خود را با عرضه ی چند محصول جدید شروع کردند.

VAIO پس از جدایی از سونی تبدیل به کمپانی کوچک سازنده ی لپ‌تاپ شده است و مدیران آن در توکیو محصولات جدید خود به نام Pro و Fit را که بسیار شبیه Sony VAIOهای قبلی است، معرفی کردند.

پس از معرفی این دو محصول، کارشناسان از VAIO به دلیل عرضه ی همان تکنولوژی قدیمی که سال گذشته تحت نام Pro و Fit عرضه کرده بودند، انتقاد کردند.

تاکاشی سکی توری، مدیر جدید VAIO ضمن معرفی محصولات جدید، خبر از ورود نسل جدید موسوم به VAIO DNA داد که متفاوت از Sony VAIOهای قبلی عرضه خواهد شد.

پیشتر تصمیم گرفته شده بود که محصولات جدید VAIO فقط داخل ژاپن توزیع شود اما هنوز معلوم نیست این تصمیم پا بر جا بماند یا نه!

Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.