بالاخره اتفاق افتاد! فروش ساعت های هوشمند از فروش ساعت های سوییس پیشی گرفت!

  • aragorn
  • 2016-02-22 09:09:07
بالاخره اتفاق افتاد! فروش ساعت های هوشمند از فروش ساعت های سوییس پیشی گرفت!

طبق آخرین گزارشات ارسال شده توسط تحلیلگران، برای اولین بار در تاریخ، فروش ساعت های هوشمند در یک چهارم پایانی سال 2015 از فروش ساعت های سوییس پیشی گرفت.

در دنیا هیچ کشوری مانند سوییس در ساخت و فروش ساعت موفق نبوده است و اکنون به نظر می رسد با ورود ساعت های هوشمند، زنگ خطری برای این صنعت در سوییس به صدا در آمده است.

عرضه ی ساعت های هوشمند توسط اپل، سامسونگ و سایر تولیدکننده ها باعث شده تا حجم عظیمی از ساعت های هوشمند در سال 2015 روانه ی بازار مصرف شود. گفته می شود که اپل به تنهایی در حدود 63 درصد از بازار ساعت های هوشمند را به خود اختصاص داده است.

در یک چهارم پایانی 2015 در حدود 8.1 میلیون ساعت هوشمند در سراسر جهان به فروش رسیده است. تقریبا 8 ساعت هوشمند از هر 10 سفارش، جزو محصولات اپل و یا سامسونگ بودند.

البته اپل هنوز اطلاعت دقیقی از میزان فروش ساعت های هوشمند خود منتشر نکرده است اما با نگاهی گذرا به بازار می توان رشد افسار گسیخته ی ساعت های هوشمند در بازار مصرف را به خوبی درک کرد.

با این وجود خیلی از افراد هستند که هنوز هم به ساعت های هوشمند اعتقاد ندارند و دوست دارند یک ساعت کلاسیک عقربه ای را بر روی مچ دست خود ببندند. شما جزو کدام دسته هستید؟ آیا شما اگر موقعیت آن پیش بیاید یک ساعت هوشمند می خرید؟ دلایل خود را با سایر خوانندگان خبرتک به اشتراک بگذارید.


Average: 4.2 (5 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

دیدگاه‌ها

  • 22
  • 20

من دقیقا از اون گروهی هستم که هیچ وقت اسمارتواچ نمیخرم

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.