به نظر می رسد اسمارتفون Amazon Fire Phone به انتهای راه خود رسیده است!

  • aragorn
  • 2015-09-23 22:11:21

به نظر می رسد اسمارتفون Amazon Fire Phone به انتهای راه خود رسیده است!

اسمارتفون Amazon Fire Phone این طور که به نظر می رسد، محصول خوبی از آب در نیامده و استقبال عمومی از آن بسیار کم بوده است. به همین دلیل، آمازون در طی چند ماه گذشته، مرحله به مرحله قیمت آن را کاهش داده است تا شاید بتواند حداقل اسمارتفون های درون انبارهایش را بفروشد!

به تازگی وضعیت اسمارتفون Amazon Fire Phone در وب سایت این شرکت به حالت "تمام شده" یا Out Of Stock تغییر پیدا کرده است. ما که بعید می دانیم آمازون توانسته باشد تمام اسمارتفون های خود را فروخته باشد! به همین دلیل، احتمال می دهیم که اسمارتفون Amazon Fire Phone به انتهای راه خود رسیده است و آمازون، دیگر تصمیم ندارد این پروژه را ادامه بدهد.

Geekwire هم به این نکته اشاره کرده و گفته که Amazon Fire Phone تمام نشده ولی تا اطلاع ثانوی دیگر در بازار فروخته نخواهد شد.

کارشناسان بر این باورند که Amazon Fire Phone دیگر عرضه نخواهد شد و دلیل آن نیز عملکرد ضعیف این اسمارتفون در مقابل رقبا بوده است. البته نمی توان ویژگی های منحصر به فرد این اسمارتفون، مانند عملکرد سه بعدی و ویژگی های خارق العاده ی آن در یکپارچگی با وب سایت و فروشگاه آمازون را نادیده گرفت. اما باید قبول کرد که تمام این ها در مقابل رقبا هیچ ارزشی پیدا نمی کند.

مردم، اسمارتفون نمی خرند که از فروشگاه خرید کنند!

هنوز مشخص نیست که آمازون در آینده باز هم به سراغ بازار اسمارتفون ها خواهد رفت و یا خیر. اما چیزی که مشخص است، این است که دیگر از اسمارتفونی به نام Amazon Fire Phone خبری نخواهد بود. با خبرتک بمانید.


Average: 4.6 (7 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

دیدگاه‌ها

  • 36
  • 39

این گوشی چیز باحالی بود اما احساس میکنم زیادی جاه طلبانه و خودخواهانه بود. تقریبا به صورت اختصاصی برای کار با فروشگاه آمازون ساخته شده بود و تمرکز فقط روی همین جنبه بود! به خاطر همین از اون ور بوم افتاد

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.