تقاضای آیفون SE بسیار بیش تر از موجودی فعلی اپل است!

  • SunLight
  • 2016-05-01 15:12:58
تقاضای آیفون SE بسیار بیش تر از موجودی فعلی اپل است!

اپل به تازگی آخرین نتایج مالی خود که مربوط به سه ماهه ی دوم 2016 است را اعلام کرده است و این شرکت هم چنین نشان داد که تقاضا برای آیفون SE بالا می باشد و قادر به تامین نیاز فعلی آن در بازار نمی باشد.

فروش آیفون SE جدید شامل فروش سه ماهه ی نخست سال اپل نمی شود در صورتی که می دانیم فروش آیفون در سال گذشته کاهش یافته بود.

تیم کوک؛ مدیرعامل اپل نشان می دهد که این شرکت در حال حاضر با تقاضاهای فراتر از عرضه قادر به پاسخگویی برای آیفون SE جدید نیست.

تیم کوک مدیرعامل اپل اعلام کرد: "ما با پاسخی که نسبت به آن در آینده داده می شود هیجان زده ایم. این واضح است که تقاضایی که وجود دارد بسیار فراتر از آن است که در فکر ما بود، این چیزی است که ما را محدود کرده است."

این مشخص نمی کند که چه طور خیلی از بخش های اپل، آیفون SE جدید خود را فروخته اند، اما این تصور را به ما می دهد که فروش این اسمارتفون خیلی بیش تر از آن چیزی است که اپل تصور می کرد.

ما به این که چه طور آیفون SE به فروش خود در سه ماهه ی بعدی مالی خود کمک کرده است پی می بریم. جالب خواهد بود تا ببینید که آیا فروش آیفون باز هم در سه ماه آینده پایین خواهد بود؟

برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به وب سایت Apple Insider مراجعه کنید.با خبرتک بمانید.


Average: 4.5 (2 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.