شرکتی مدعی شده است که اپل 3D Touch و Force Touch را از پتنت های آن ها دزدیده است

  • aragorn
  • 2016-03-02 11:59:16
شرکتی مدعی شده است که اپل 3D Touch و Force Touch را از پتنت های آن دزدیده است

یک شرکت فناوری لمسی، یک سری شکایات علیه شرکت اپل ثبت کرده است. این شکایت ها برای نقض اختراع ثبت شده مربوط به تکنولوژی 3D Touch و Force Touch است که در دیوایس های شرکت اپل به کار رفته اند.

شرکت Immersion بیان کرده که شکایاتی علیه شرکت اپل و AT&T تنظیم کرده است. این شکایت ها بیشتر در مورد سه اختراع ثبت شده در ارتباط با بازخورد لمسی می باشد. Immersion مدعی شده است که اسمارتفون های iPhone 6 ،iPhone 6 Plus ،iPhone 6S و iPhone 6S Plus از فناوری ثبت شده ی آن در سیستم های لمسیشان، شامل لرزش (Vibration) برای تاچ های مختلف و پیش نمایش کارها در یک لمس نوری استفاده کرده است.

Immersion پرونده های حقوقی متعددی در طی سالیان اخیر علیه شرکت های فناوری از قبیل Sony ،Google ،Microsoft و HTC تنظیم کرده و در این شکایات بر شرکت های Sony ،Google و Microsoft پیروز شده است.

مدیر عامل شرکت Immersion در بیانیه ای اعلام کرد:

درحالی که ما از دیدن دیگران در صنعت خشنود هستیم، از ارزش فناری لمسی و وجود آن در سیستم های آن ها آگاه می شویم. برای ما مهم است که تجارتمان را از نقض قانون مالکیت معنوی حفظ کنیم. تجارتی که برای مراقبت از محیط زیست ساخته ایم و سرمایه گذاری که در ادامه ی پیشبرد تجارب لمسی انجام داده ایم. ما با شور از مالکیت معنوی که توسعه داده ایم، هر زمانی که نقض شود، دفاع خواهیم کرد.

شرکت Immersion برای این تخلف تا زمانی که دستور توقف از فروش این محصولات در آمریکا صادر شود، مدعی خسارت است.

در جبهه ی دیگر، شرکت اپل با شکایتی برای خطای معروف Error 53 برای دیوایس iPhone 6 مواجه است. هم چنین شرکت اپل با نزاع قانونی دیگری در مورد iOS 9 و نسخه های بالاتر رو به رو است که بر اساس آن، مدل های قدیمی iPhone 4 مجبور به خرید دیوایس های جدید شده اند. ب خبرتک بمانید.


Average: 4.5 (8 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

دیدگاه‌ها

  • 9
  • 10

ای بابا همه دارن از هم شکایت میکنن :-)

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.