شرکت های خودروسازی آلمانی، می خواهند سرویس نقشه های Nokia Here Maps را به صورت گروهی بخرند!

  • aragorn
  • 2015-05-16 00:52:21

شرکت های خودروسازی آلمانی، می خواهند سرویس نقشه های Nokia Here Maps را به صورت گروهی بخرند!

نوکیا مدتی پیش اعلام کرده بود که قصد فروش سرویس نقشه های خود با نام Nokia Here Maps را دارد. از آن زمان تا کنون شرکت های بسیاری اعلام آمادگی کرده اند که این سرویس فوق العاده را خریداری کنند.

فیسبوک گفته که در حال تست Here Maps بر روی اپلیکیشن موبایل خود است. اپل هم تا جایی که معلوم شده است، بدش نمی آید صاحب این سرویس شود.

اما در جدیدترین خبر، چند شرکت خودروسازی آلمانی، شدیدا ابراز علاقه کرده اند که سرویس Nokia Here Maps را به صورت گروهی بخرند. طبق گزارش منتشر شده توسط روییترز، BMW ،Audi و Daimler به صورت مشترک، اعلام آمادگی خود را برای خرید این سرویس اعلام کرده اند.

دلیل اصلی این که این شرکت ها دست در دست هم داده اند تا Nokia Here Maps را صاحب شوند، جلوگیری از تصاحب این سرویس به دست شرکت هایی مانند فیسبوک، گوگل و اپل است. زیرا یک سرویس مسیریابی خوب، کلید اصلی تولید خودروهای بدون راننده و خودران در آینده است و هیچ خودروسازی دوست ندارد تا یک شرکت تکنولوژی روی دستش بلند شود و خودرو بسازد!

با توجه به این اتحاد، می شود انتظار داشت که قیمت نهایی سرویس نقشه های Nokia Here Maps در صورت فروش، خیلی بیشتر از آن باشد که همگان انتظار آن را داشتند. بهتر است با هم منتظر بمانیم و ببینیم سرنوشت این سرویس فوق العاده چگونه رقم می خورد. با خبرتک بمانید.


Average: 3.8 (4 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.