مایکروسافت با نشان دادن صفحه نمایشی که می تواند حرکات شما را پیش بینی کند، خودنمایی می کند!

  • admin4
  • 2016-05-17 14:50:10
مایکروسافت با نشان دادن صفحه نمایشی که می تواند حرکات شما را پیش بینی کند، خودنمایی می کند!

تحقیقات اخیر مایکروسافت ممکن است باعث شود آرزوی داشتن تلفنی با سیستم عامل ویندوز را داشته باشید. اصطلاح حسگر پیش لمسی (Pre-Touch Sense)، تکنولوژی است که با استفاده از سنسورهای تعبیه شده در اسمارتفون ها پیش بینی می کند که چه طور و چه وقت شما صفحه نمایش را لمس می کنید.

این تکنولوژی می تواند تعامل با صفحه نمایش لمسی را به خوبی تشخیص خودتان حین لمس تلفن، تشخیص دهد.

یک نمونه از این عملکرد، اپ پخش ویدئو است. وقتی شما دست خود را نزدیک صفحه نمایش می برید، اپ به طور خودکار قبل از لمس صفحه، قسمت برگشت به عقب را کنترل می کند! به طور مشابه اگر شما در حال استفاده از تلفن با یک دست هستید، کنترل کننده ها فقط قسمتی را که دست شما در آن سمت هست را نشان می دهد. اما از این تکنولوژی می توانید در اپ های جالب برای بازی و مرورگر وب و هر اپی که شما روی تلفنتان از آن استفاده می کنید نیز بهره ببرید.

این تکنولوژی از دست به عنوان پنجره ای به ذهن استفاده می کند. هینکلی؛ محقق اصلی این پروژه در مایکروسافت می گوید جزییات این پروژه در حال تست است. اگر چه مایکروسافت این تکنولوژی را در تلفن های ویندوزی نشان داده است، با این حال این پروژه هنوز در مراحل اولیه ی تست است و معلوم نیست که به دیوایس های مشتریان راه یابد و با این حال، به ما یک نگاه جالب در مورد تلفن های ویندوزی در آینده می دهد.

برای اطلاعات بیشتر این "لینک" را ببینید. با خبرتک بمانید.


No votes yet

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.