مجله ی تایم: آیفون، تاثیرگذارترین گجت تاریخ است!

  • SunLight
  • 2016-05-08 20:46:53
مجله ی تایم: آیفون، تاثیرگذارترین گجت تاریخ است!

قبل از آیفون، گوشی های موبایل بسیار خسته کننده بودند. اپل آیفون را برای اولین بار در سال 2007 معرفی کرد، از آن به بعد گوشی های هوشمند به محبوب ترین دستگاه های در دسترس بشر تبدیل شدند.

مجله ی تایم اکنون لیستی از 50 گجت تاثیرگذار را منتشر شده است و آیفون اپل در بالای این لیست و شماره ی 1 است.

اپل، اولین شرکتی بود که با رونمایی آیفون در سال 2007 یک کامپیوتر قدرتمند را در میلیون ها بسته ی کوچک قرار داد. اسمارتفون ها از لحاظ فنی از سال ها قبل وجود داشتند، اما هیچ کدام مانند آیفون در دسترس و زیبا نبودند. دستگاه اپل، آغازگر دوره ی جدیدی از، اسمارتفون های صفحه تخت لمسی با دکمه هایی که بر روی صفحه نمایش قرار گرفته اند، بود که به جای تلفن های chunkier با صفحه کلید کشویی و دکمه های استاتیک آمده بود.

واقعا چه چیز دیگری آیفون را تا این حد قابل توجه کرده است؟ نرم افزار و فروشگاه نرم افزار تلفن همراه آن نیز کمی بعد معرفی شد. آیفون نرم افزارهای تلفن همراه را محبوب کرد و همیشه در حال تغییر چگونگی ارتباطات ما، بازی، خرید، کار، و انجام بسیاری از کارهای روزانه ی ما بوده است.

برای دیدن ابزار های دیگر این لیست که شامل اپل مکینتاش، واکمن سونی، آیپاد، آتاری 2600 و بسیاری دیگر است به این "لینک" سر بزنید. با خبرتک همراه باشید.


No votes yet

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.