مرورگر Microsoft Edge به Ad Blocker داخلی مجهز خواهد شد

  • aragorn
  • 2016-04-03 14:26:54
مرورگر Microsoft Edge به Ad Blocker داخلی مجهز خواهد شد

مایکروسافت در کنفرانس Build 2016 خود این خبر را منتشر کرده بود که مرورگر Edge استفاده شده در ویندوز 10 با یک Ad Blocker همراه خواهد بود.

این کمپانی این ویژگی را در نسخه ی بعدی و در حقیقت به روز رسانی بعدی ویندوز در این مرورگر جا خواهد داد. در ضمن در نسخه ی بعدی مرورگر Edge توانایی پشتیبانی از Third Party Extentionها را نیز خواهد داشت.

مایکروسافت در این زمینه در حال ادامه دادن راه کمپانی هایی مانند اپرا است که در مرورگرهای خود ابزارهای جلوگیرنده از تبلیغات را گنجانده اند. اپ ها و نرم افزارهای Ad Blocker امروزه بیش از هر زمان دیگری در حال فراگیر شدن هستند و چه خوب است که خود مرورگرها به صورت پیشفرض با این ویژگی عرضه شوند.

اخیرا در به روز رسانی های اخیر iOS برای آیفون و آیپد هم شاهد این بودیم که اپل نیز از این ویژگی در سیستم عامل خود استفاده کرده است. سامسونگ نیز همین راه را پیش گرفته است.

هنوز مشخص نیست که نسخه ی بعدی مرورگر Microsoft Edge چه زمانی عرضه می شود. اما به نظر می رسد هم زمان با به روز رسانی بعدی برای ویندوز 10 باشد. با خبرتک بمانید.


Average: 4.5 (2 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.