کوالکام پردازنده ی Snapdragon Wear 2100 را برای استفاده در ابزارهای پوشیدنی رونمایی کرد

  • aragorn
  • 2016-02-12 20:47:46
کوالکام پردازنده ی Snapdragon Wear 2100 را برای استفاده در ابزارهای پوشیدنی رونمایی کرد

بازار ابزارهای پوشیدنی روز به روز در حال گسترش است و جای یک اسم، تا کنون در این بازار خالی بوده است: کوالکام! اما اکنون دیگر وقت آن است که کوالکام در این بازار نیز وارد شده و رقبا را به کنار براند.

Snapdragon Wear 2100 پردازنده ی جدید کوالکام است که به صورت انحصاری برای استفاده در ابزارهای پوشیدنی طراحی شده است و گفته می شود نسل آینده از ابزارهای پوشیدنی را هدف قرار داده است.

برخی از ویژگی های Snapdragon Wear 2100 شامل قابلیت اتصال همیشگی به شبکه، مصرف انرژی به شدت پایین و طراحی بسیار کوچک است.

این پردازنده در دو مدل تولید خواهد شد. Tethered و Connected. مدل اول از وای فای و بلوتوث استفاده می کند و مدل دوم به گونه ای نسل آینده ی مودم های LTE است و از وای فای و بلوتوث بسیار ضعیف تری استفاده می کند.

Snapdragon Wear 2100 از نظر ابعاد 30 درصد کوچکتر از پردازنده های فعلی استفاده شده در دیوایس های پوشیدنی است. کوالکام امیدوار است در نیمه ی دوم سال 2016 بتواند Snapdragon Wear 2100 را در دیوایس های پوشیدنی جدید، راهی بازار مصرف کند. با خبرتک بمانید.


Average: 4.3 (6 votes)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.
http://www.khabartek.ir/exchange_links_2/

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.