F 015 Luxury In Motion؛ خودروی بدون راننده ی مرسدس بنز را ببینید

  • aragorn
  • 2015-01-07 11:17:09

F 015 Luxury In Motion؛ خودروی بدون راننده ی مرسدس بنز را ببینید

شرکت خودروسازی مرسدس بنز، امروز و در CES 2015 از خودروی بدون راننده ی خود با نام F 015 رونمایی کرد. این خودرو که ظاهری بسیار مفهومی و در عین حال، تجملی و مدرن دارد، چیزی فراتر از یک خودرو است.

مرسدس بنز، تمایل دارد تا از تکنولوژی های استفاده شده در این خودرو، در طراحی و ساخت خودروهای آینده ی خود استفاده کند. F 015؛ یکی از انقلابی ترین دست آوردهای تاریخ صنعت خودروسازی است که اکنون در دسترس قرار گرفته است.

F 015 جواب کوتاه مرسدس بنز به دنیای در حال تغییر است. در سال 2030 تعداد شهرهای پیشرفته که ما آن ها را Mega-Cities می نامیم در حدود 30 تا 40 میلیون ساکن خواهند داشد. در آن زمان، داشتن یک مکان و زمان شخصی و خصوصی از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد شد. این جاست که خودروهای لوکس بدون راننده ی مرسدس بنز وارد می شوند و این فضا و زمان شخصی را در اختیار افراد قرار می دهند.

F 015 حالت های مختلفی برای نشستن دارد و می تواند بنا بر سلیقه ی افراد، شخصی سازی شود. هم چنین 6 نمایشگر بزرگ در این خودرو جاسازی شده است که به صورت داینامیک و پویا، اطلاعاتی را به کاربران نمایش می دهند. از این نمایشگرها برای کنترل خودرو نیز استفاده می شود. این خودرو از یک موتور الکتریکی و سلول های سوختی هیدروژنی استفاده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این "لینک" مراجعه کنید. با خبرتک بمانید.


Average: 5 (1 vote)

سوالات خود را از خبرتک بپرسید

دیدگاه‌ها

  • 42
  • 29

عجب چیزی بود این!

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
Fill in the blank.

کپی برداری و بازنشر مطالب در دیگر رسانه های دیجیتال، تنها با ذکر نام خبرتک به عنوان منبع و درج لینک به محتوای اصلی مجاز است.

تمامی حقوق برای مجله ی اینترنتی خبرتک محفوظ است.